TREILER | "Põgenemisplaan 2" viib Sylvester Stallone'i tagasi vanglasse


"Põgenemisplaan" ("Escape Plan") oli 2013. aasta märul, mille peamiseks tõmbenumbriks oli tõsiasi, et see oli esimene film, kus märuliveteranid Sylvester Stallone ja Arnold Schwarzenegger koos peaosi mängisid. Kriitikud ei olnud filmi vastu helded, kuigi see kujunes niivõrd edukaks ettevõtmiseks, et plaanis pole mitte ainult üks, vaid hoopis kaks järge. Esimene neist, "Põgenemisplaan 2" ("Escape Plan 2: Hades"), jõuab kinodesse 29. juunil.

Kui esimeses osas olid peaosas Stallone ja Schwarzenegger, siis järje jaoks naases ainult Stallone ja seekord on tema ekraanipartneriteks ka esimeses osas kaasa löönud Curtis "50 Cent" ning uue tulijana "Galaktika valvurite" Dave Bautista. Kaasa teevad veel Jaime King, Jesse Metcalfe ja Wes Chatham.

"Põgenemisplaani" seeria keskendubki erinevatele vanglatele: esimeses osas põgeneti maailma kõige turvatumast vanglast, teises läheb Stallone ise sihilikult vanglasse ning veel linastusajata kolmandas osas "Escape Plan 3: Devil's Station" plaanitakse päästa Stallone'i tegelaskuju armastatu Devil's Station nimelisest vanglast.

Stallone jagas seitse kuud tagasi oma Instagramis ka videot kolmanda osa võtetelt.

Seotud lood:

Kõigepealt tuleb aga ära vaadata teine osa, mille režissöör on Steven C. Miller, kes on tuntud otse videole suunatud märulite poolest ("First Kill", "Arsenal", "Marauders").

"Põgenemisplaan 2" linastub Forum Cinemas kinodes 29. juunil.