TREILER | Romantiline komöödia "Eelmised jõulud" tahab kujuneda järgmiseks klassikaliseks pühadefilmiks


Emilia Clarke ("Troonide mäng") ja Henry Golding ("Aasia hullult rikkad") osalevad George Michaeli parimaid lugusid täis romantilises komöödias, mis üritab saada uueks klassikaliseks jõulufilmiks nagu seda on näiteks "Armastus on see..." ("Love Actually", 2003).

Paul Feigi ("Bridesmaids", "Spy", "Ghostbusters", "A Simple Favor") uue filmi "Eelmised jõulud" ("Last Christmas") stsenaristid on Bryony Kimmings ja Emma Thompson, kes kirjutas loo koos oma abikaasaga Greg Wise. Thompsonil oli muidugi ka filmis "Armastus on see..." väga oluline osa.

Filmi keskmes on Kate, kes tunneb, et elu on talle ebaõiglased kaardid jaganud, aga see kõik muutub, kui kohtab poehaldjana töötades Tomi.

Kaasa teevad veel ka Michelle Yeoh ja Emma Thompson.

Kuna filmi pealkiri on "Last Christmas", mis on ka Wham! üks lugudest, siis saame ka filmis kuulda samanimelist lugu. Filmis kõlavad ka varalahkunud George Michael seniavaldamata laulud.

Seotud lood:

Ühtlasi tundub, et režissöör Feigi tahab vaheldust romantilistest filmidest ja komöödiatest, sest tema järgmine projekt on Universali "Dark Army", kus astuvad üles Dracula, Frankenstein ja Huntmees.

"Eelmised jõulud" linastub Forum Cinemas kinodes 6. detsembril.