TREILER | Sa võid joosta, aga peituda sul ei õnnestu, sest Michael Myers ja "Halloween" on tagasi


Hirmuäratava kahvatu maskiga Michael Myers on tagasi, et muuta pahaaimamatute noorte elud taaskord väga keeruliseks, kuid seekord on tagasi ka "Halloweeni" filmiseeria peakangelane Laurie Strode, et 40 aastat pärast esmakohtumist mõrvarlikule Myersile lõpp peale teha.

John Carpenteri 1978. aasta filmiga "Halloween" alanud seerias on nüüdseks kokku 11 filmi, millest lavastas legendaarne Carpenter ise ainult esimese osa.

Vahest üks kuulsamaid scream queen tiitlit kandev Jamie Lee Curtis lõi kaasa seitsmes osas (põhirollis siiski ainult kolmes), kuni tema tegelaskuju lõpuks "Halloween: Resurrection" alguses ära tapeti.

Seeria 11. osa linastub aga 26. oktoobril, see kannab jälle pealkirja "Halloween", toob tagasi Jamie Lee Curtise tegelaskuju Laurie Strode ning film loodi järjena esimesele, mis tähendab, et ülejäänusid arvesse ei võeta. See plaan kõlab umbes täpselt samamoodi nagu James Cameroni idee teha "Terminaatori" filmiseeria kuues osa, mis käitub teise osa järjena ning ülejäänusid arvesse ei võeta.

Seotud lood:

John Carpenter on seekord produtsendi rollis ning režissööriametis on hoopis David Gordon Green ("Tugevam", "Prince Avalanche", "Joe").

"Halloween" linastub Forum Cinemas kinodes 26. oktoobril.