TREILER | "See: teine peatükk" on valmis sind surnuks ehmatama


Stephen Kingi maailmakuulsal romaanil põhinenud film "See" kurjast deemonlikust klounist, kes väikses linnas lapsi kütib, osutus 2017. aasta üheks parimaks filmiks ja ka korralikuks kassahitiks. Nüüd jõuab kinodesse filmi teine osa "See: teine peatükk", mis põhineb romaani teisel poolel ning aegade hämarusest pärit tantsiv kloun Pennywise asub ka seekord terrorit külvama.

Esimese osa lavastanud Andy Muschietti ("Mamma"), kes asus hiljuti ka Warneri ja DC jaoks "Flashi" filmi lavastama, toob meieni ka teise osa, mis leiab aset 27 aastat hiljem, mistõttu kehastavad Luuserite klubi täiskasvanud liikmeid nüüd James McAvoy, Jay Ryan, Jessica Chastain, Bill Hader, Isaiah Mustafa, James Ransone ja Andy Bean.

Sünopsis: Luuserite klubi sai 27 aastat tagasi Pennywise’ist jagu, kuid ta naaseb veel kord Derry linna terroriseerima. Luuserid on ammu oma teed läinud ja nüüdseks täiskasvanud. Kuid kui lapsed taas kaduma hakkavad, kutsub ainsana kodulinna elama jäänud Mike teisedki tagasi. Minevikukogemustest traumeerituina tuleb neil Pennywise’i lõplikult hävitamiseks oma sügavaimad hirmud ületada. Sedasi aga satuvad nad otse varasemast ohtlikuma klouni teele.

Seotud lood:

Loe ka esimese osa arvustust: Stephen Kingi klounihorror "See" tekitab koulrofoobia järgmisele põlvkonnale

"See: teine peatükk" linastub Forum Cinemas kinodes 6. septembril.