TREILER | Seni parim võrgupunuja film "Ämblikmees: Uus universum"


"LEGO filmi" režissöörid Phil Lord ja Christopher Miller produtseerisid vahepeal mitmed animatsioone, mille hulgas on ka sel nädalal meie kinodes alustav "Ämblikmees: Uus universum" ning see on kriitikute hinnangul seni parim versioon Ämblikmehe filmilugudest.

Sünopsis: “LEGO filmi” ja “21 Jump Streeti” loojad Phil Lord ja Christopher Miller kasutavad oma ainulaadset annet, et luua teistsugune ja täiesti ennenägematu pildikeelega Ämblikmehe universum. “Ämblikmees: Uus universum” toob ekraanidele Brooklyni teismelise Miles Moralese ja lõputute võimalustega universumi, kus maskikandjaid on enam kui üks.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Martti Hallik (Miles Morales), Lauri Pedaja (Peter Parker), Liina Ariadne Pedanik (Peni Parker), Mait Malmsten (Jefferson), Marilyn Jurman (Mary Jane), Karmo Nigula (RIPeter), Indrek Taalmaa (Kingpin), Alo Kõrve (Ämblikmees Noir), Nele-Liis Vaiksoo (Gwen), Kaspar Velberg (Ämblik-siga), Kaisa Selde (Dock-Ock), Ülle Kaljuste (Tädi May), Evelin Võigemast (Rio), Indrek Ojari (kõrvalosades) ja veel mitmed teised.

"Ämblikmees: Uus universum" linastub kinodes 14. detsembrist.