TREILER | "Solo: Tähesõdade lugu" näitab, kuidas sai alguse Han Solo ja Chewbacca sõprus


Cannes'i filmifestivalil 15. mail esilinastunud "Solo: Tähesõdade loo" kohta kirjutas Kinoveebile filmikriitik Katariina Rebane, et film otsib sarnaselt Han Solole kindlat jalgealust, kuid ei suudagi seda leida. Kriitikute arvamusi koondava Rotten Tomatoesi hinnang jäi 71% juures pidama, mis tähendab, et see on vähemalt RT põhjal halvem film kui "Star Wars: Osa III - Sithi kättemaks" (79%), aga parem kui "Star Wars: Osa II - Kloonide rünnak" (66%).

Sünopsis: Astuge legendaarse kosmoselaeva Millennium Falcon pardale ja rännake kaugesse, kaugesse galaktikasse. "Solo: Tähesõdade lugu" on kaelamurdvas tempos kosmoseseiklus, mille peategelaseks galaktika armastatuim lindprii Han Solo (Alden Ehrenreich). Läbi eluohtlike vahejuhtumite galaktika kriminaalses allmaailmas kohtab Han oma tulevast paremat kätt Chewbaccat (Joonas Suotamo) ning kurikuulsat mängurit nimega Lando Calrissian (Donald Glover).

Osades Alden Ehrenreich ("Hail Caesar"), Woody Harrelson ("Kolm reklaamtahvlit linna servas"), Emilia Clarke ("Troonide sõda"), Donald Glover ("Marslane", "Atlanta"), Paul Bettany ("Tasujad: Igaviku sõda"), uus Chewabba Joonas Sutotamo ("Star Wars: Viimased jedid"), Thandie Newton ("Westtworld"), Jon Favreau ("Raudmees"), Warwick Davis ("Willow") ja paljud teised. Lavastajaks Oscari-võitja Ron Howard ("Apollo 13", "Piinatud geenius").

"Solo: Tähesõdade lugu" linastub Forum Cinemas kinodes 25. mail.