TREILER | Steven Spielbergi "Valmistub esimene mängija" viib sind teise reaalsusesse


Elav legend Steven Spielberg on oma karjääri jooksul lavastanud mitmeid arvutiefektidel tuginevaid filme nagu näiteks "Suur sõbralik hiiglane", "Tintini seiklused: Ükssarve saladus", "Maailmade sõda", "Minority Report - kolmas otsus", "A.I.-tehisintellekt" ja "Jurassic Park", kuid mitte miski pole olnud tal niivõrd otsast lõpuni efektide päralt kui 30. märtsil linastuv "Valmistub esimene mängija" ("Ready Player One").

"Valmistub esimene mängija" ("Ready Player One") põhineb Ernest Cline'i 2011. aasta samanimelisel debüütromaanil, milles lähituleviku düstoopia slummides elav Wade Owen Watts (Tye Sheridan) siseneb virtuaalreaalsusesse OASIS (Ontologically Anthropocentric Sensory Immersive Simulation), et leida selle looja James Halliday (Mark Rylance) poolt sinna peidetud varandus, mis annab selle omanikule võimaluse kontrollida tervet mänguilma.

Kaasa löövad veel Olivia Cooke, Simon Pegg, T.J. Miller, Hannah John-Kamen ja Ben Mendelsohn.

Sünopsis: Film leiab aset aastal 2045, kui maailm on kaose ja kokkuvarisemise äärel. Lunastust leitakse geniaalse ja ekstsentrilise James Halliday (Mark Rylance) loodud kallist virtuaalreaalsuse universumist OASIS-est. Kui Halliday sureb, jätab ta kogu oma üüratu varanduse esimesele, kes leiab kuhugi OASIS-esse peidetud digitaalse lihavõttemuna. Nii saabki alguse kogu maailma haarav võistlus. Kui osalema asub ebatõenäoline kangelane Wade Watts (Tye Sheridan), ootab teda kaelamurdev ja tegelikkust moonutav aardejaht müstikat, avastusi ja ohte täis fantastilises universumis.

"Valmistub esimene mängija" alustab Forum Cinemas kinodes 30. märtsil.