TREILER: Surmatoov videokassett tungib internetti järjeloos "Ringid"


TREILER: Surmatoov videokassett tungib internetti järjeloos "Ringid"
"Ringid"Foto: Paramount Pictures

3. veebruaril linastuv "Ringid" ("Rings") on järjelugu algupärase Jaapani filmi "Ring" USA uusversioonile "Telefonihelin" ("The Ring") ja selle järjele "Telefonihelin 2" ("The Ring Two").

Kolmanda osa jaoks ei naase esimese osa režissöör Gore Verbinski ("Kariibi mere piraadid") ega teise osa ja kaks algupärast Jaapani versiooni lavastanud Hideo Nakata. Seekord istub lavastajatoolis F. Javier Gutiérrez, kelle resümeesse kuulub seni ainult üks Hispaanias lavastatud film. Puudu on ka esimestes osades suurepärase töö teinud ja alati sümpaatne Naomi Watts.

Seekord on peaosades üsna võõrad nimed: Matilda Lutz, Alex Roe ja Aimee Teegarden. Õudusfilmi sattus ka seriaalist "The Big Bang Theory" pärit Johnny Galecki, kellele on ilmselt antud roll, mis tooks filmi ka natuke huumorit.

"Ringid" räägib loo oma poiss-sõbra pärast üha enam muretsevast noorest naisest. Probleem seisneb selles, et mees on väga huvitatud surmatoova vdeokasseti legendist, mille kohaselt surevad kõik, kes seda vaatavad, seitsme päeva pärast. Naine ohverdab end mehe päästmise nimel, kuid avastab seda tehes kohutava saladuse...