TREILER | Sylvester Stallone'i ja Jamie Foxxi tütred kahetsevad oma eluvalikuid õudusfilmis "Haide linn: 47 meetri sügavuses 2"


2017. aasta hai-õudusfilm "47 Meters Down" linastus ajal, mil Hollywoodil hakkas taaskord tekkima huvi haide vastu. 2016. aastal linastus näiteks tõsine ellujäämisõudukas "Madalik" ("The Shallows"), eelmisel aastal jõudis kinodesse suure-eelarveline ja väga jabur seikluspõnevik "Meg" ("The Meg") ning nüüd on aeg ka järje jaoks. Selleks on "Haide linn: 47 meetri sügavuses 2" ("47 Meters Down: Uncaged")

Esimeses filmis kehastasid Mandy Moore ja Claire Holt õdesid, kes lastakse puhkusereisil puuriga vette, et näha haisid oma silmaga, kuid puuri hoidev kaabel puruneb ning nad vajuvad 47 meetri sügavusele ookeanipõhja. Õhuvarude vähenedes peavad nad tagasi pinnale pääsema, kuid nende puuri lähedal liiguvad verejanulised suure valged haid.

"47 meetri sügavuses" seeria, "Meg" ja "Madalik" pole ainsad viimase aja haifilmid, sest 2017. aastal valmis ka täiesti mõttetu järg suurepärasele tõestisündinud juhtumil põhinenud filmile "Open Water" (2003) ja selleks oli juba teine ebavajalik osa "Open Water 3: Cage Dive".

Vahepeal tegi tagasituleku ka klassikaliselt jabur "Sügav sinine meri" ("Deep Blue Sea", 1999), mille algupärasest järjest küll loobuti, kuid ometi leiti, et järge on ikkagi vaja ning eelmisel aastal linastus uskumatult kehv "Deep Blue Sea 2".

Sünopsis: Seiklusi otsivad noored Mia (Sophie Nelisse), Sasha (Corinne Foxx), Nicole (Sistine Stallone) ja Alexa (Brianne Tju) otsustavad sukelduda iidsesse, vee alla vajunud maiade linna, mis on leitud ning mida parasjagu kaardistatakse. Varemetesse jõudes vajub sissepääs aga kokku ning tüdrukud peavad välja pääsemiseks leidma tee läbi koobaste ning tunnelite enne, kui õhk otsa saab. Kõige tipuks avastavad nad, et ei ole seal linnas sugugi üksi, vaid nad on sattunud väga näljaste mõrtsukhaide elupaika.

Seotud lood:

Filmi peaosades näeme noort tõusvat tähte Sophie Nelisse ("The Book Thief“), sarjadest "Seks ja linn“ ning "Metsik põhjala“ tuntud John Corbetti, Hollywoodi legendide Sylvester Stallone ja Jamie Foxxi tütreid, kes oma vanemate jälgedes käivad ja lõpuks ka hirmuäratavaid ning tõetruid mõrtsukhaisid.

"Haide linn: 47 meetri sügavuses 2" linastub Forum Cinemas kinodes 23. augustist.