TREILER: Tom Cruise lööb korra majja märulipõnevikus "Jack Reacher: Ära mine iial tagasi"


Tom Cruise’i uusim ja kauaoodatud action-film, järg 2012. aastal linastunud "Jack Reacherile", põhineb Lee Childi 100-miljonilise läbimüügiga kuulsa bestseller-sarja 18ndal raamatul "Jack Reacher: Ära mine iial tagasi".

Kui major Susan Turner (Cobie Smulders), Reacheri kunagise uurimisüksuse uus tarmukas pealik, pistetakse riigireetmises süüdistatuna trellide taha, sekkub sündmustesse järeleandmatu õigluse eest võitleja, endine armeeohvitser Jack Reacher (Tom Cruise) isiklikult. Jack, kel on major Susani suhtes õige natuke ka romantilised lootused, ei kohku tagasi mitte millegi ees, et põhimõttekindla naise süütust tõestada. Asjalood on ohtlikult hämarad, sest reetmise süüdistus on kattevari armee tipust juhitavale vandenõule ja süütute sõdurite mõrvadele. Et Jackil korralikult jalgealune tuliseks kütta, tõmmatakse sündmustesse eriti alatu võttena üks keerulise taustaga noor daam.

Režissööritoolis on võimsate filmide poolest tuntud Edward Zwick ("Vereteemant", "Sügiselegendid") ning senaariumi autoriteks on Richard Wenk ("Palgasõdurid 2", "Kutsuge McCall"), Marshall Herskovitz ("Armastus ja teised uimastid", "Viimane samurai") ja Edward Zwick.

"Jack Reacher: Ära mine iial tagasi" linastub Forum Cinemas kinodes 21. oktoobrist.

Loe lisaks:
7 fakti, mida sa Tom Cruise'i kohta ei teadnud.
10 filmi, mille kohta paljud ei tea, et põhinevad koomiksitel.