TREILER: "Transformerid: Viimane rüütel" - natsid, kuningas Arthur ning autod, mis muutuvad robotiteks


TREILER: "Transformerid: Viimane rüütel" - natsid, kuningas Arthur ning autod, mis muutuvad robotiteks
"Transformerid Viimane rüütel"Forum Cinemas AS

"Transformerid: Viimane rüütel" ("Transformers: The Last Knight") jätkab sealt, kust eelmine osa pooleli jäi: taaskord on Shia LaBeoufi asemel peaosas Mark Wahlberg ning jälle satuvad inimesed transformerite omavahelise võitluse keskele, kuid seekord on asi tõsisem, sest kaua aega kadunud olnud Optimus Prime naaseb seekord hoopis vaenlase rollis.

Treileris on Optimus Prime valmis Bumblebee maha lööma.
Transformers: The Last Knight - Teaser Trailer (2017) Official - Paramount Pictures

Mis juhtus? Kuidas sobivad uude peatükki rüütlid ja miks on Anthony Hopkinsi hääl nii hea, et kogu treiler muutub ühekorraga väga nauditavaks? Neile ja paljudele teistele küsimustele saame vastuse 7. juulil.

"Transformerid: Viimane rüütel" sündis Akiva Goldsmani ("Mina olen legend"), Robert Kirkmani ("Elavad surnud" koomiks ja seriaal) ning Netflixi "Daredevili" seriaali 1. hooaja peaprodutsendi Steven DeKnighti sulest.

Režissöör Michael Bay tekitas septembris Inglismaal skandaali, kui tuli välja, et seeria viienda osa võtted vallutasid Winston Churchilli sünnikodu Blenheimi palee. Selgus, et maja kasutati filmi tarbeks natside peakorterina ja see kaeti svastikaga, mistõttu hakkas kohe kajama kriitika nii sotsiaalmeedias kui ka sõjaveteranide seas. Võtetel viibinud statistid kandsid Natsi-Saksamaa vorme, kohale oli toodud sõjaaegsed masinad ja tehnika.