TREILER | Vanameister Brian De Palma uus film "Doomino" toob kokku "Troonide mängu" näitlejad


Psühholoogiliste thrillerite ja kriminaalsete draamade poolest tuntud Brian De Palma kuulub põhjusega Hollywoodi elavate klassikute hulka. Tema käe all valmisid näiteks "Carrie (1976), "Scarface" (1983), "The Untouchables" (1987) ja esimene "Mission: Impossible" (1996). Tema uusimas põnevikus "Doomino" löövad kaasa ka kaks "Troonide mängu" näitlejat, kelleks on Nikolaj Coster-Waldau ja Carice van Houten.

Sünopsis: Tänase maailma lahutamatuks osaks on pidev terrorioht ning sellest tulenevad kahtlustused. Kopenhaageni politseiuurija Christian (Nikolaj Coster-Waldau) kaotab töökohustuste täitmisel oma paarimehe ning ihkab nüüd kättemaksu ISIS-e liikmele Imranile (Eriq Ebouaney), kes tema käest minema pääses. Koos oma kolleegi Alexiga (Carice van Houten) tõmmatakse Christian ohtlikku mängu, mille teiseks osapooleks on hämarate motiivide ning kaheldava moraaliga CIA agent Joe Martin (Guy Pearce), kes kasutab Imranit ära oma eesmärkide saavutamiseks. Christiani jaoks käib võidujooks ajaga, kus kaalul on nii mehe poolt ihaldatud kättemaks kui ka tema enda elu.

Seotud lood:

Pingelise põnevusfilmi "Doomino" lavastajaks on vanameister Brian De Palma ("Äraostmatud", "Arminägu", "Võimatu missioon"). Osades Nikolaj Coster-Waldau ("Troonide mäng", "Pearahakütid"), Guy Pearce ("Memento", "Raudmees 3"), Carice van Houten ("Troonide mäng"), Søren Malling ("Võimu kants"), Thomas W. Gabrielsson ("Sild"), Paprika Steen ("Tantsija pimeduses") ja Eriq Ebouaney ("Taevane kuningriik", "Riskikuller 3").

"Doomino" linastub Forum Cinemas kinodes 21. juunist.