8 kohutavat filmi, milles osalesid hittseriaalist "Sõbrad" tuntud näitlejad

 (2)
Picture No. 10363509
"Kümme jardi" ("The Whole Ten Yards", 2004)Foto: ©2004 MHF Zweite Academy Film GmbH, Ronald Grant Archive / Mary Evans/Scanpix

Üheks kuulsamaks situatsioonikomöödiaks teleekraanidel peetakse seriaali "Sõbrad" ("Friends", 1994-2004). Seriaali lõppedes on sealt tuntust kogunud näitlejatel läinud üsna hästi. Siiski leidub nende filmograafias ka ebaõnnestumisi. Siit leiad kriitikute arvates halvimad filmid, kus hittsarja näitlejad on kaasa löönud. Hinnangud on võetud filmiarvustusi koondavast portaalist Rotten Tomatoes.

Matt LeBlanc - "Ed" (1996)

Kriitikute hinnang: 0%

Kaks aastat peale esimese "Sõprade" episoodi ilmumist sai Matt Leblanc ("Sõprades" tuntud kui Joey Tribbiani) rolli komöödiafilmis "Ed". See jutustab loo pesapalli mängivast ahvist. Leblanc on filmis Jack Cooperi rollis. Ta on uus söötja kohalikus pesapalli miniliigas. Tema meeskonna - ja toakaaslaseks on šimpans Ed.

Lisaks Matt LeBlancile võib filmis näha veel Jayne Brooki, Bill Cobbsi ja Jack Wardenit. Režissöör on Bill Couturié.

Üks kriitikutest arvas, et filmis on kõik peale Edi tegelaskuju naljakas. Ta lisas veel, et tema jaoks on Bill Couturié põhjus ennast selle filmiga siduda sama salapärane kui evolutsiooniteooria.