90ndad helistasid ja nad tahavad oma superkangelast tagasi


90ndad helistasid ja nad tahavad oma superkangelast tagasi
"Spawn"Kuvatõmmis YouTube'i videost "Spawn (1997) - Modern Trailer [Fan Edit]"

"Spawn" oli 1997. aasta sünge superkangelasefilm, mis põhines 1992. aastal alguse saanud Todd McFarlane'i koomiksil. Film polnud just kõige edukam, seda ei armastanud ka kriitikud ning see vajus kiiresti unustusse, kuigi Michael Jai White polnud Spawni rollis üldse halb ning efektid olid oma aja kohta väga võimsad. Koomiksi looja Todd McFarlane on juba aastaid üritanud tuua deemonlike võimetega kangelase tagasi kinoekraanidele ja paistab, et see tal lõpuks ka õnnestub.

"Spawn 2" oli töös juba 1998. aastast saadik ning see oleks keskendunud detektiividele Sam ja Twitch. Õnneks või kahjuks ei saanud sellest ideest asja. 2007. aastal andis McFarlane teada, et "Spawni" uusversiooni jaoks on raha leitud ning film linastub 2008. aastal. Ka see plaan ei läinud läbi.

2009. aastal andis McFarlane teada, et kirjutab uut stsenaariumit ning sellest saab R-reitinguga õudusfilm. 2016. aastal selgus, et stsenaarium on lõpuks valmis ning otsitakse näitlejaid ja rahastust.

Deadline andis eile teada, et 2004. aasta biograafilise filmi "Ray" eest parima meespeaosa Oscari võitnud ja samal aastal linastunud Michael Manni "Collateral" eest parima meeskõrvalosa Oscarile kandideerinud Jamie Foxx ("Baby Driver", "White House Down", "Django Unchained","Miami Vice") hakkab kehastama põrgust deemonlike võimetega pääsenud Al Newmanit, kelle alter ego ongi Spawn, kes võitleb linna kõntsa ja põrgust pärit sigitistega.

Seotud lood:

"Spawn" valmib McFarlane'i ja ka ülimalt edukate õudusfilmide tootja Blumhouse käe all. Režissöör on Todd McFarlane ise, aga see tundub kõik väga sobilik, sest ta kirjutas stsenaariumi omaenda koomiksitegelase põhjal. R-reitinguga superkangelase filmi eelarveks kujuneb umbes 10-12 miljonit dollarit.

Filmi linastusaeg pole veel teada.

1997. aasta versiooni treiler.