AASTA TOP | 10 populaarsemat lugu filmitreileritest


AASTA TOP | 10 populaarsemat lugu filmitreileritest
"Star Wars: Viimased jedid"Ekraanitõmmis

Aasta on läbi saamas, mistõttu ongi viimane aeg üle vaadata, milliseid lugusid treilerist loeti kõige rohkem. Teie ees on Kinoveebi 10 kõige populaarsemat lugu filmitreileritest.

TREILER | "Viiskümmend vabastatud varjundit" viib sind erootilise filmiseeria kõrgpunkti

Ekraanitõmmis

9. veebruaril linastuv "Viiskümmend vabastatud varjundit" tõmbab erootilisele filmitriloogiale kriipsu alla.

Loe edasi...

"Star Wars: Viimased Jedid" uus TREILER vihjab suurtele pööretele

Ekraanitõmmis
Seotud lood:

"Star Warsi" saaga VIII osa "Viimased Jedid" ("The Last Jedi") uus treiler vihjab päris suurtele sündmustele, kuid võtme element on hoopis see, et film sarnaneb üha rohkem esialgse triloogia teisele filmile "Impeeriumi vastulöök", kus Luke sai oma väljaõppe ning kus teda peibutas samuti Jõu tumedam pool.

Loe edasi...

TREILER | "Tulnukas: Covenant" on valmis sind surnuks ehmatama

Ekraanitõmmis

"Tulnukas: Covenant" on järg 2012. aasta ulmefilmile "Prometheus", mis omakorda oli eellugu 1979. aasta kultusfilmile "Tulnukas". Kõik mainitud filmid lavastas Ridley Scott, kelle uusimas filmis satuvad taaskord konflikti tugevad naiskangelased ja iidsed õudused kosmose sügavikust.

Loe edasi...

TREILER | "Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused" kisub Mait Malmsteni alasti

Ekraanitõmmis

Järg 2016. aasta hittfilmile "Klassikokkutulek" kannab seekord alapealkirja "Pulmad ja matused" ning nagu esimesest treilerist näha, siis saame kindlasti näha neid ja ka palju muud.

Loe edasi...

TREILER | Uskumatult kaunis "Blade Runner 2049" näitab, et tulevik on endiselt kõle

Ekraanitõmmis

Ridley Scotti 1982. aasta filmi "Blade Runner" järje "Blade Runner 2049" treiler. Teist osa Scott seekord ei lavasta (sel korral siiski produtsendi rollis), kuid õnneks on film Denis Villeneuve ("Saabumine", "Sicario", "Vangistatud") turvalistes kätes.

Loe edasi...

TREILER | "Thor: Ragnarok" paneb vanad sõbrad Thori ja Hulki omavahel gladiaatoritena võitlema

Ekraanitõmmis

Me teame, mida tegi Thor "Kapten Ameerika: Kodusõda" sündmuste ajal, kuid 2015. aasta "Tasujad: Ultroni ajastu" ja Thori seeria 2013. aasta teine osa "Thor: Pimeduse maailm" olid viimased filmid, kus saime teda näha peaosas. Väga andeka Taika Watiti ("What We Do in the Shadows", "Hunt for the Wilderpeople") lavastatud "Thor: Ragnarok" toob äikesejumala täies hiilguses suurele ekraanile tagasi.

Loe edasi...

TREILER | "Troonide mängu" staar karmis krimipõnevikus "Vangla valitseja"

Ekraanitõmmis

Lavastaja/stsenaristi Ric Roman Waugh’ ("Koputaja") karmis krimipõnevikus "Vangla valitseja" mängib Nikolaj Coster-Waldau ("Troonide mäng") Jacob Harlonit, edukat Pasadena rahandustöötajat, kes on abielus Kate’iga (Lake Bell) ja kellel on täiuslik elu ja perekond.

Loe edasi...

TREILER | Siivutu komöödia Eesti tippnäitlejatega - "Svingerid"

Ekraanitõmmis

Siin on saladused, ootamatu armukolmnurk, naaberrõdul kössitav poolpaljas iludus, kõige ebatõenäolisemas olukorras kõikuma löönud orientatsioon ja nii mõndagi muud. Järgmise päeva hommikul ei ole miski siin ilmas enam endistviisi. Vähemalt mitte nende seitsme inimese jaoks...

Loe edasi...

Fännid, rõõmustage: Harry Potteri surmavaenlane Voldemort saab oma filmi

Ekraanitõmmis

Harry Potteri filmiõiguseid omav ja praegu "Fantastilised elukad ja kust neid leida" järgesid kavandav filmistuudio Warner Bros. andis loa teha Harry Potteri surmavaenlase Voldemorti noorusaega kujutava filmi.

Loe edasi...

Lekkis "Tasujad: Igaviku sõda" esimene treiler: vaata, enne kui maha võetakse

Ekraanitõmmis

"Tasujad: Igaviku sõda" on 4. mail linastuv Marveli filmiuniversumi seni suurim film, mis lõpetab ka seniste tegelaste saaga ühel või teisel kujul ära.

Loe edasi...