Allfilm otsib inimesi, kes teeksid linnarahvale teavitustööd "Teneti" filmivõtetest Laagna teel


Laagna tee
Laagna tee Tallinnas LasnamäelFoto: Ilmar Saabas

Allfilm otsib appi inimesi, kes teeksid linnarahva seas teavitustööd kohe algavatest Christopher Nolani spioonipõneviku "Teneti" filmivõtetest Laagna teel.

3. juulist hakatakse elanikke ja reisijaid teavitama Laagna tee bussipeatustes ühistranspordi graafikute muudatustest ja muust sel teel toimuvast. Selle jaoks otsitakse inimesi, kes suudaksid muudatusi seletada nii eesti kui ka vene keeles.

Tööaeg on 3. juuli kuni 9. juuli (07:00 - 11:00 ja 14:00 - 18:00). Ühe päeva töötasu on 50€ neto

Osalemiseks täida see ankeet ning kõikide registreerunutega võetakse paar päeva enne esimest tööpäeva ühendust.

Lisaks otsitakse praegu ka Laagna tee võtete jaoks taustanäitlejaid, kelle ülesanne on taustal autoga sõita.

Tallinna linn andis teisipäeval välja ka teate ühistranspordi liikluskorraldustest Pärnu maanteel, sest 29. juunil toimuvad suuremat sorti filmivõtted.

Allfilm otsib Pärnu maantee võtete jaoks ka taustanäitlejaid ajavahemikuks 29.06 - 30.06. Võtteperiood algab varahommikul ning kestab terve päeva. Filmivõttel toimub suhtlus inglise keeles ning töötasu ühe võttepäeva eest on vastavalt rollile 50-70 eurot (netos). Väljavalitutega võetakse telefoni ja e-maili teel ühendust.

Võtted toimuvad Tallinna kesklinnas ning osa neist ka Pärnu maanteel, aga ka Tatari ja Uus-Tatari tänaval. See info jõudis meieni nende tänavate elanike majade koridoridesse kleebitud Allfilmi teadete vahendusel. Perioodil 26.06 - 28.06 on Uus-Tatari ja Tatari tänava lõikudel alates Ravi tänavast kuni Liivalaia Kohtumajani parkimine keelatud ja suletud autoliiklusele. Need piirangud ei kehti kohalikele elanikele, kellel on vaja autoga hoovidesse pääseda.