André Rieu alustab aastat suurejoonelise kontsertfilmiga


André Rieu alustab aastat suurejoonelise kontsertfilmiga
Foto: Pressimaterjal

Valsikuningaks tituleeritud André Rieu võtab traditsiooniliselt uue aasta vastu meeleoluka uusaastakontserdiga, mille ülekandeid jälgivad miljonid inimesed üle maailma. Sellel kolmapäeval toimuvad Forum Cinemas kinodes suurejoonelisest kontserdist veel viimased korduslinastused.

Üks maailma suurimad meelelahutajaid André Rieu naasis 2019. aasta vastuvõtmiseks kinoekraanidele uue kontsertfilmiga, mille senised linastused on Forum Cinemas kinodes olnud vägagi menukad.

Käesoleval kolmapäeval, 9. jaanuaril on veel viimast korda võimalus Forum Cinemas Tallinna, Tartu ja Viljandi kinodes osa saada valsikuninga Austraalias salvestatud uusaastakontserdist, kus Rieu annab ennenägematult piduliku kontserdi.

Kontsert salvestati Sydney kuulsas raekojas, kus astusid teiste seas üles maailmaklassist sopranid, tenoritrio The Platin Tenors ja paljud üllatusesinejaid. Lisaks erakordsele muusikasündmusele saab ka näha, mis toimub lava taga ning kuulata intervjuusid André ja tema erikülalistega.

Eksklusiivse kinosündmuse saatejuht on Charlotte Hawkins telekanalist ITV — tuttav nägu kõigile, kes vaatavad igal juulikuul André iga-aastast kontserti Maastrichtist. Andre ja tema orkestriga saavad Sydney raekojas ühineda kõik huvilised Forum Cinemas kinodes Tallinnas, Tartus ja Viljandis kolmapäeval, 9. jaanuaril kell 19.00. Loe lähemalt SIIT!