Ära jää ilma! Coca-Cola Plaza teeb otseülekande ansambli Take That juubelikontserdist


Ära jää ilma! Coca-Cola Plaza teeb otseülekande ansambli Take That juubelikontserdist
Foto: Forum Cinemas

Laupäeval, 8. juunil tähistab popansambel Take That oma 30ndat juubelit suure kontserdiga Cardiffi staadionilt, millele saavad ka kõik siinsed fännid kaasa elada Coca-Cola Plaza kinolinale toodava otseülekande näol.

Kontsert „Take That: Gratest Hits Live“ on bändi kauaoodatud ja menuka Suurbritannia tuuri viimaseks kontserdiks, millega tehakse meelelahutuslik rännak läbi menubändi küllaltki pika muusikaajaloo. Kaasakiskuval ja värvikal kontserdil kõlavad bändi viimase kolme kümnendi suurimad hitid nagu „Back for Good“, „Patience“, „How Deep Is Your Love“ ja paljud teised ning ka uued lood viimaselt albumilt „Odyssey“.

Briti ansambel Take That moodustati juba aastal 1989 viie liikmega, kellest seniseni tegutsevad koos Gary Barlow, Howard Donald ja Mark Owen. Algsest grupist on lahkunud superstaar Robbie Williams ning Jason Orange. Siiski on bändi originaalliikmed kokku tulnud ja esinenud ka hiljem.

Bänd läks küll laiali aastal 1995, kuid tuli kümme aastat hiljem taas kokku ning hakkas uut materjali salvestama.

Suurkontserdi „Take That: Gratest Hits Live“ otseülekanne linastub parima võimaliku helisüsteemiga Coca-Cola Plaza iSense saalis ning ülekande pikkuseks on 2 tundi ja 30 minutit.

Piletid ja info:

https://www.forumcinemas.ee/takethat