Barbie-nuku põhjal valmiva mängufilmi jaoks leiti lõpuks ka stsenaristid


Margot Robbie
Margot Robbie kehastab filmis Barbiet. Foto: MIKE BLAKE, Reuters/Scanpix

Barbie-nukust on soovitud juba aastaid filmiks teha, aga see pole kuidagi õnnestunud. Ühel hetkel oli valmis peaossa astuma Amy Schumer ja teisel hoopis Anne Hathaway, aga projekti ei tõusnud maast lahti, sest stsenaariumit ei saadud lukku. Lõpuks asus peaossa Margot Robbie ja nüüd teame, kes on ka filmitegijad.

Nimelt asuvad stsenaariumit kirjutama indie-filmide suurimad tähed Greta Gerwig ja Noah Baumbach, kuigi ühel hetkel kirjutas stsenaariumit ka Diablo Cody ("Juno", "Young Adult" ja "Tully" stsenaariumid), teatas Variety.

Seejuures loodab Warner Bros, et Gerwig asub ka lavastajatooli. Greta Gerwigi ja Noah Baumbachi koostöö tulemusena sündisid kõrgelt hinnatud filmid "Greenberg", "Frances Ha" ja "Mistress America".

Gerwigi tõeline tähetund saabus hetkel, mil linastus tema lavastatud draama "Lady Bird", mis kandideeris viiele Oscarile. Nüüd on Gerwig lavastamas järjekordset "Väikesed naised"("Little Women") ekraniseeringut.

Baumbachi viimane film oli Netflixi "The Meyerowitz Stories" ning praegu on ta samuti hõivatud veel nimetu Netflixi filmiga, mille peaosades on Adam Driver ja Scarlett Johansson.