"Batman vs Superman" on fännide arvamusest hoolimata väga edukas


"Batman vs Superman" on fännide arvamusest hoolimata väga edukas
"Batman vs Superman: Õigluse koidik"Forum Cinemas AS

"Batman vs Superman" on saavutanud midagi uskumatut - kriitikute ja fännide pahameelele vaatamata on film üliedukas. 862.9 miljoniga jõudis natuke üle kuu aja kinodes olnud superkangelaste madin edukaimate koomiksifilmide edetabelis 7. kohale.

The Hollywood Reprteri andmetel jääb "Batman vs Superman" maha ainult kahest Sam Raimi "Ämblikmehe" filmist - "Ämblikmees 3" ja "Ämblikmees".

"Batman vs Superman" on praeguseks hetkeks kõige edukam DC koomiksifilm. Batmani eelmine film "Terasmees" jääb 200 miljoniga kaugele maha, kuigi Christopher Nolani "Pimeduse rüütel" ja Pimeduse rüütli tõus" ning Tim Burtoni "Batman" on inflatsiooni arvestades endiselt edukamad.

"Kapten Ameerika: Kodusõda" jõuab USA kinodesse 6. mail (Eestis juba alates 29. aprillist) ning võib mängleva kergusega "Batman vs Supermani" rekordi purustada. DC koomiksifilmidel on vaja ära teha veel suur töö, et tõestada nii fännidele kui kriitikutele oma paremust. See võib juhtuda järgmise Batmani filmiga, mida lavastab Ben Affleck ise. Samuti on väga palju tõestada järgmisel aastal linastuval suurfilmil "Justice League: Part One", kuhu on kokku kutsutud Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash, Aquaman ja Cyborg.