Brendan Fraser andis teada, et oleks valmis "Muumia" filmide peaossa naasma


Picture No. 10328940
"Muumia" ("The Mummy", 1999)Foto: Ronald Grant Archive, Mary Evans/Scanpix

"Muumia" filmide staar ja viimasel ajal telerollidega piirduv Brendan Fraser külastas hiljuti Kanadas toimuvat üritust Fan Expo Canada, kus üks fänn uuris, et kas näitleja oleks huvitatud "Muumia" (1999), "Muumia tagasitulek" (2001) ja "Muumia: Draakonkeisri hauakamber" (2008) järjest, kui Universal üritaks seeriale uut elu sisse puhuda. Fraser andis teada, et tema oleks kohe valmis Rick O'Connelli rolli naasma.

Sellesama küsimuse esitanud fänn ütles, et Universalil kukkus Tom Cruise'i "Muumia" (2017) täiesti läbi, aga Fraser vastas sarkastiliselt ja mängis kaasa, et ei tea sellest midagi.

Fraser ütles üritusel, et teab väga hästi, kui raske on filmi teha ning "Muumia" filmide peamine koostisosa oli meelelahutus ja kui uus film on sama lõbus kui eelmised, siis on ta valmis Rick O'Connelli rolli naasma.

Fännid tunnevad Stephen Sommersi alustatud "Muumia" järgede vastu huvi, sest Cruise'i "Muumia" ebaeduga kukkus läbi Universali plaan teha nende klassikalistest koletistest (nähtamatu mees, huntmees jpt) filmid ja tuua need Dark Universe lipu all kokku. See tähendab, et Universali muumia on taaskord vaba ning temast võib teha igasuguseid filme. Miks mitte siis "Muumia 4", mis annaks Brendan Fraserile võimaluse olla taaskord suur filmistaar?

Loe lisaks: Kuhu kadus "Muumia" filmide staar Brendan Fraser?

Allikas: CBR