Daniel Craig ostis James Bondi rolli jaoks kindad, aga need läksid filmi jaoks kalliks maksma


Daniel Craig ostis James Bondi rolli jaoks kindad, aga need läksid filmi jaoks kalliks maksma
"Skyfall"Forum Cinemas AS

Filmide tegemine pole kergete killast. See nõuab alati väga täpset silma ja kindlat kätt. Üks viga ja kõik võib väga kiiresti hapuks minna. Nii juhtus üleeelmise Bondi-filmi "Skyfall" võtetel, kui Daniel Craig ostis endale kindad ja soovis neid filmis kasutada. Tal polnud aimugi, et nendest kinnastest saab üks kõige kallimaid riideesemeid kogu produktsioonis.

Daniel Craig on korduvalt öelnud, et ei tunne enam rolli vastu huvi, sest ei taha kogu oma karjääri Bondiga siduda. Sama tundis ka viimase kahe Bondi filmi režissöör Sam Mendes. Fännid tahavad, et mantli võtaks üle naine, kuid sellest omaalgatuslikust kampaaniast pole hetkel midagi saanud.

Senikaua kerkivad vaikselt üles kuulujutud seniste filmide telgitagustest. Filmitegija - ja kriitik Charlie Lyne jagas oma Twitteris kahte videot, milles räägib lahti tuttava kaudu kuuldud loo James Bondi kinnastest. See lugu tõestab, et filmis ei tohi olla mitte miski juhuslik ning samas toob päevavalgele nii mõnegi fakti "Skyfalli" kohta, mida isegi fännid ei teadnud.

1. osa

2. osa