Eestiski nähtav HBO minisari "Tšornobõl" haaras IMDb sarjade pingereas esikoha


Eestiski nähtav HBO minisari "Tšornobõl" haaras IMDb sarjade pingereas esikoha
Seriaali "Tšornobõl ("Chernobyl") promofoto. Foto: Liam Daniel/HBO

Mai alguses jõudis ka Eesti televaatajani HBO värske minisari "Tšornobõl" ("Chernobyl"), mis on lühikese ajaga haaranud enda kätte populaarseima telesarja positsiooni.

Tuntud filmi- ja kinoportaalis IMDb ulatub "Tšornobõli" reiting tänaseks koguni 9,6-ni (10-st võimalikust) ning kiita saab sari nii kriitikute kui tavavaatajate poolt.

Alates 7. maist on "Tšornobõl" nähtav ka Eestis, Telia TV teenuse HBO keskkonnas, kuhu lisanduvad igal nädalal uued episoodid.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik ütles, et praeguseks on HBO uuel hittsarjal välja tulnud neli esimest osa ning viies ehk viimane osa jõuab Eestisse teisipäeval, 4. juunil.

"Tšornobõl" on siinse televaataja jaoks kiirelt populaarseks muutunud - sarja neli esimest episoodi on meie teleteenuse HBO keskkonnas üleval, olles juba kogunud suure hulga vaatamisi,“ lisas Kiik.

Viiest episoodist koosnev minisari "Tšornobõl“ toob vaatajani loo 1986. aastal toimunud tuumajaama õnnetusest, mis on ajaloo üks ulatuslikemaid inimese põhjustatud katastroofe.

Seotud lood:

Loe ka Kinoveebi arvustust.