Elisa toob osa PÖFFist ka telerisse


Dallas Buyers Club
"Elujanu" ("Dallas Buyers Club")Foto: Anne Marie Fox, AP/Scanpix

Koostöös PÖFFiga toob Elisa killukese filmifestivalist klientidele koju kätte. Ilmavalgust nägi PÖFFi telekanal ja videolaenutusest leiab suure valiku festivali läbiaegade populaarsetest filmidest.

Möödunud nädala reedest on terve festivali vältel Elisa kaabelvõrgu ja Klassik Üle õhu klientidele kättesaadav PÖFFi telekanal, mille vahendusel on võimalik saada osa A-kategooria filmifestivali melust, nautida väärtfilme ning hankida juhtnööre festivaliprogrammis orienteerumiseks.

„Meile kõigile meeldivad uued ja põnevad elamused ning PÖFF on väga heaks koostööpartneriks, kellega uusi elamusi meie tele- ja kinosõbrale koju kätte tuua. Lisaks PÖFFi erikanalile on meil Elamuse videolaenutuse klientidele pakkuda suur valik eelmiste PÖFFide filmidest,“ sõnas Elisa TV-valdkonna juht Silver Soomre.

Teist aastat tegutsev kanal näitab programmis igapäevaselt filmisoovitusi, võistlusfilmide tutvustusi filmitegijatega, PÖFFi filmide treilereid ja lisaks PÖFFi lühifilme.

Elisa Elamuse kaabelklientidel on lisaks võimalus vaadata videolaenutusest möödunud PÖFFi filmide paremikku. Kataloogis kümneid kõrgelt hinnatud filme nagu näiteks "Elujanu", "Seenelkäik", "Trumbo", "Poisipõli" jpt. Täpsema nimekirja kataloogist leiab Elisa kodulehelt.