Eriline sõbrapäev Sõpruses – linastub film “Armastus...” ja publikuga kohtub Sandra Jõgeva


Eriline sõbrapäev Sõpruses – linastub film “Armastus...” ja publikuga kohtub Sandra Jõgeva
"Armastus..."Laterna OÜ

Sõbrapäeval, 14. veebruaril kell 18:30 tuleb kinos Sõprus sarja Linastus & kohtumine tegijatega raames ekraanile DocPoint Tallinn filmifestivalil esilinastunud kõmuline dokumentaalfilm “Armastus...”.

Pärast linastust kohtub publikuga ning vastab tekkinud küsimustele filmi autor Sandra Jõgeva. Film on aus, valus ja otsekohene sissevaade alkoholismi ning armastuse võimalikkusesse kõige trööstitumates olukordades.

Sandra Jõgeva debüütfilm „Armastus…“ räägib loo 27-aastasest Veronikast, heast perekonnast pärit andekast kunstitudengist, kes on otsustanud kõigele siin maailmas käega lüüa. Küsimusele, millal, kus ja kuidas Veronika sellise tee valis, otsivadki filmi autorid nüüd vastust.

27-aastane Veronika on neljandat kuud rase ning kolmandat kuud joomatsüklis. Veronika armastatu Fred on endine kriminaal, keda ta ka joomingu käigus pussitanud on. Veronika teiseks heaks sõbraks on Ivo – homoseksuaalne mees, kes on kindel, et just see naine on tema elu armastus, kahjuks küll vales kehas. Nende kolme päevad mööduvad tsüklijoodikute seltsis, kellega koos ei näe nad siin ilmas millelgi suuremat mõtet ega pea vajalikuks seetõttu kellelegi ennast tõestada.