Esimene foto uuest "Rambo" filmist näitab Sylvester Stallone'i oma kõige ikoonilisemas rollis


Esimene foto uuest "Rambo" filmist näitab Sylvester Stallone'i oma kõige ikoonilisemas rollis
"Rambo V"Instagram / @ officialslystallone

Sylvester Stallone'il on mitmeid ikoonilisi rolle, kuhu kuuluvad ka Cobra Cobretti, Ray Tango, John Spartan, aga Rocky Balboa ja John Rambo on vahest need kõige populaarsemad. Balboa tegelaskuju näeme jaanuaris ilmuvas järjes "Creed II", kuid John Rambo pole ka kuskile kadunud, sest juba järgmisel aastal näeme teda "Rambo" filmiseeria viiendas osas.

Arnold Schwarzenegger pole ainuke, kes naaseb oma vanasse seeriasse ("Terminaator 6", "Triplets"), sest sama teeb ka Sylvester Stallone, aga mitte jälle "Rocky" seeriaga, vaid selleks on hoopis märuliseeria "Rambo".

Stallone on Rambot kehastanud neljas filmis, millest viimane osa "Rambo" linastus 2008. aastal.

Tundub, et 10 aastat on piisavalt pikk aeg, et seeriale taaskord elu sisse puhuda, sest filmistuudio Millennium Filmsi asutaja Avi Lerner, kes produtseeris ka Stallone'i "Palgasõdurid", on muutnud "Rambo 5", mille võtted kohe läbi saavad, suurte levitajate seas täielikuks müügihitiks.

Seotud lood:

Filmi soovivad endale krahmata näiteks Lionsgate ja ka Amazon Prime Video, mis soovib filmi esimesena näidata oma voogedastusplatvormi vahendusel.

"Rambo" 4. osa teenis 50 miljoni dollari suuruse eelarve juures tagasi 113.2 miljonit, mis tähendab, et seeria vastu oli vähemalt toona suur huvi, kuid siinkohal peab arvestama, et viimasest osast on siiski möödas 10 aastat, aga Stallone endale populaarsus pole vaatamata seksikuritegude süüdistustele mitte kuidagi kahanenud.

Karjääri jooksul "Rocky" filmide eest kolmele Oscarile kandideerinud Sylvester Stallone aitab ise kirjutada ka "Rambo 5" stsenaariumi, mis on hea märk, sest tema lavastatud ja kirjutatud filmid on emajaolt olnud päris head. Filmi režissöör on Adrian Grunberg ("Get The Gringo") ning kaasa löövad veel Paz Vega, Oscar Jaenada, Yvette Monreal, Sheilah Shah ja Sergio Peris-Mencheta.

Õnneks ei lähene Millennium Films "Rambo" seeria taaselustamise puhul nii nagu tehti "Rocky" seeria mõtteliste järgedega "Creed" ja "Creed 2", kus Stallone taandus kõrvalossa, et anda teed uuele näitlejale.

Stallone naaseb ka seekord Vietnami sõja veterani John Rambo rolli, kuid nüüd ei võitle ta enam kodumaal, Vietnamis, Afganistanis ega Birmas, vaid hoopis Mehhikos ning tema vastasteks on kurikuulsad narkokartellid.

2016. aastal räägiti ka kogu seeria uuendamisest Stallone'i osaluseta ning film kandis nime "Rambo: New Blood" (seeria esimese osa nimi oli "First Blood"). 2014. aastal plaaniti ka filmi nimega "Rambo: Last Blood" ja hiljem ka teleseriaali ning filmi, kus Rambo võitleb Alaskal mingisuguse koletisega, kuid need ideed jäidki ideedeks.

"Rambo V" peaks linastuma järgmisel aastal.

Senikaua tasub silma peal hoida ka Stallone'i Instagramil, kus ta jagab ka pilte uuest filmist.

View this post on Instagram

The director Setting up the shot... #rambo5 @slystalloneshop

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

View this post on Instagram

Lost in thought... #rambo5

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

View this post on Instagram

No beast so fierce as a man pushed to the edge... #rambo5

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

View this post on Instagram

Rambo’s man cave…@rambomovie #rambo5

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on