Esimene PILT: Sandra Bullock, Cate Blanchett ja Rihanna "Oceani" filmide uusversioonis "Ocean's 8"


Esimene PILT: Sandra Bullock, Cate Blanchett ja Rihanna "Oceani" filmide uusversioonis "Ocean's 8"
"Ocean's 8"Twitter/@rihanna

Esimese "Näljamängude" režissöör Gary Ross toob tagasi Steven Soderberghi "Oceani" filmiseeria ("Oceani 11 - kõrged panused", "Oceani kaksteist" ja "Oceani kolmteist"), kuid seekord on tehtud kannapööre: senised meespeaosalised asendati kõik naiste vastu välja. .

Brad Pitti, George Clooney, Matt Damoni ja paljude teiste asemel asuvad Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Rihanna, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling ja Awkwafina.

Film hakkab kandma pealkirja "Ocean's 8", millega muidugi vihjatakse, et senise üheteistkümne asjaosalise asemel võtab seekordsest suurest röövist osa hoopis kaheksa.

Tegemist pole mitte ainult uusversiooniga, vaid ka värske nägemusega, kuigi Gary Ross on kinnitanud, et tal pole plaanis muuta seeria varasema režissööri Steven Soderberghi senist stiili. Mehed on omavahel arutanud, mis pani algse seeria tiksuma ning mis töötas ja mis mitte. "Ocean's 8" jääb truuks algsele seeriale, aga samas toob piisavalt palju uuendusi, et mõjuda taaskord värskelt. "Ocean's 8" peaks linastuma suvel.

Seotud lood:

Esimest pilti jagas Rihanna oma Twitteri kontol.