Forum Cinemas peab maha suure "Sõrmuste isanda" maratoni


Picture No. 10324115
"Sõrmuste isand" naaseb kinodesse. Foto: Ronald Grant Archive, Mary Evans/Scanpix

Forum Cinemas pakub detsembris võimalust näha "Sõrmuste isanda" triloogiat taas kinoekraanil ning suurimatele fännidele korraldatakse ka terve päeva kestev maraton, et korraga ära vaadata kõik kolm filmi.

„Ilmselt on juba enamus eestlasi harjunud sellega, et televiisoris on pühade kuulutajaks olnud alati filmid "Visa hing" ja "Üksinda kodus". Ka meie oleme "Visa hinge" kinos uuesti näidanud, aga nüüd saame pakkuda Tallinnas ja Tartus ainulaadset võimalust vaadata Kinoklassika sarja raames suurel ekraanil ära "Sõrmuste isanda" triloogia,“ rõõmustas Forum Cinemas programmijuht Tõnis Lõhmus. „Näitamisele tulevad kõigi kolme filmi pikendatud versioonid ja need on kindlasti filmid, mis annavad tõelise efekti just kinos vaadates.“

Lõhmus selgitas, et Coca-Cola Plazas näeb filme igal detsembri nädalal ja teosed tulevad näitamisele ka 9.-11. detsembril kinos Ekraan. „Aga tõelise elamuse saamiseks peaks tulema 27. detsembril toimuvale maratonvaatamisele Tallinnas või Tartus. Alustame esimese filmiga kell 11.30 ja lõpetame alles pool tundi peale järgmise päeva algust,“ märkis Lõhmus.

Lõhmus lisas, et seda maratoni osad fännid kinolt pikalt küsinud ning juba on esimesed maratonil osalejad ka olemas. Coca-Cola Plazas toimub maraton mugavas LUXE saalis ning tavapärasest märksa soodsama sissepääsu tagab kino kodulehelt ostetud voucher, mille väärtus kolme filmi peale on 18 eurot.

Seotud lood:

"Sõrmuste isanda" piletite ettenäitamisel on maratoni ajal kinos ka söögid ja joogid (välja arvatud alkohol ja juba allahinnatud tooted) 20% soodsamad.

Peter Jacksoni lavastatud "Sõrmuste isandat" peetakse üheks võimsaimaks filmiseeriaks, mis kunagi tehtud ning filmid on võitnud kokku 17 Oscarit. "Sõrmuste isand: kuninga tagasitulek" on seni ainus film, mis on võitnud kõikides kategooriates, kuhu see nomineeriti.

Novembri kinoklassika filmi "Terminaator“ näeb veel lõppeva kuu viimastel kolmapäevadel. Kõik filmid on digitaalselt taastatud ja minimaalselt 2K resolutsiooni ja kvaliteetse 5.1 heliga. Filmid linastuvad inglise keeles ilma subtiitriteta.

"Sõrmuste isanda" triloogia linastub Forum Cinemas Kinoklassika raames.