Forum Cinemas peitis popkorni sisse 1500 kingitust!


Alates 19. juunist tasub Forum Cinemas kinodes käies kindlasti filmi vaatamise kõrvale ka popkorni võtta, sest kino on karpidesse ära peitnud kokku 1500 loteriipiletit, millest igaühes peitub ka erinev auhind.

Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner selgitas, et kraabitavaid loosikuponge leiab nii Forum Cinemas Tallinna, Tartu kui Viljandi kinode popkorni karpidest ning ei ole vahet, kas eelistuseks on soolane, magus või värviline plaksumais.

„Kokku oleme loosikuponge ära peitnud 1500 tükki, mis tähendab, et iga karbi sisse neid küll ei jagunud, aga selle eest on iga kupongiga auhind garanteeritud,“ märkis Kärner. „Auhindade seas on nii tasuta kinopileteid, popkorni, sooduspileteid eriüritustele, erinevaid toitlustusasutuste kinkekaarte, MyFitnessi tasuta liitumiskuponge jne.“

Kärner lisas, et popkorn on kinokultuuri lahutamatu osa ning eestlased on päris usinad plaksumaisi tarbijad. „Filminautimise kõrvale näkside ja jookide tarbimise trend on olnud püsivalt tõusev ja ainuüksi ühes päevas tarbivad Forum Cinemas kinode külastajad sadu karpe plaksumaisi.“

Just Forum Cinemas oli ka esimene, kes juba 1994. aastal võis uhkeldada seni Eestis ennenägematu uuendusega - nimelt võeti siis kasutusele Eesti esimene professionaalne popkorni masin.

Seotud lood:

Auhinnakuponge tasub otsida kuni kampaania lõppemiseni 15. juulil.

Mine juba täna kinno!