Forum Cinemas veebruari KUUFILM on kodumaine "Sangarid"!


Sangarid poster ja pildid
"Sangarid"Foto: ACME Film

Kuufilm paistab silma. Ilma temata ei saa. Ta on igal pool kuhu sa lähed. Kõik räägivad temast. Ta ei jäta sind rahule. Ta on nagu uni, mis ei lähe enne ära kui sa oled ta lõpuni vaadanud. Ja Kuufilm on vaatamist väärt. Miks?

Veebruari Kuufilm on "Sangarid". Seikluskomöödia taga seisavad samad tüübid, kes aasta tagasi tõid publikuni komöödiahiti „Klassikokkutulek“.

16. veebruaril esilinastub selle aasta oodatuim kodumaine film. "Sangarid" viib meid tagasi 80-ndatesse. Aega, mis tänasele noorele tundub kui hägune ulmefilm. Viru äri, põgenemine Rootsi ja õnne jahtimine pole kunagi olnud nii maitsvas huumorikastmes, kui seda pakub seikluskomöödia "Sangarid".

Forum Cinemas AS
Seotud lood:

Kolmel peategelasel Ralfil (Märt Pius), Mariol (Karl-Andreas Kalmet) ja Kapil (Veiko Porkanen) on nõukaaegsest elust kõrini. Nad tahavad elada sama šeffi elu nagu Läänes. Päriselu ei saa ju erineda palju sellest, milline on “Knight Rideri” või “Miami Vice’i” igapäev. Kui ühel päeval võimud nende äril kraanid kinni keeravad ja olukord ohtlikuks muutub, põgenevad kutid Rootsi, et astuda Michael Knighti krudisevasse nahktagisse.

“Sangarid” on ajastutruu film, kus raudsest eesriidest läbimurdmise eest kangelaste vastuvõttu nautiva kolmikule lööb reaalsus lõpuks nuiaga vastu pead. Suure meediakära vaibudes avastavad nad, et neist on saanud tavalised tülikad sisserändajad. Äraelamiseks tuleb hakata tegema midagi nii nõmedat nagu… töö! Poisid pole siiski loomult allaandjad ja üritavad uute pööraste plaanidega läänemaailmas läbi lüüa.

Kolme peategelase kõrval astuvad üles veel Henrik Kalmet, Ott Sepp, Marika Barabanštšikova, Tõnu Kark, Andres Dvinjaninov, Esko Salminen, Volkswageni matkabuss ja paljud teised. Film põhineb Martin Alguse originaalstsenaariumil, mille lavastajaks on Jaak Kilmi.

Inspireerituna omast ajastust on käesoleva filmi sisu, sündmused ja tegelased väljamõeldis. Kokkulangevused filmi ja reaalsete isikute, nimede või sündmustega on juhuslikud.

Kuufilmi esilinastus toimub 16. veebruaril. Pileti leiad SIIT!