FOTO: Vaata, milline hakkab välja nägema uues Mary Poppinsi filmis maailmakuulus lapsehoidja


5886101bi
"Mary Poppins" (1964)Foto: Vida Press

Emily Blunt on Mary Poppins 1964. aasta klassikalise filmi järjeloos "Mary Poppins Returns", milles maailmakuulus lapsehoidja naaseb Bankside perekonna juurde pärastneid tabanud suurt personaalset tragöödiat, mis on röövinud nüüdseks suureks kasvanud lastelt igasuguse elurõõmu.

Disney avaldas esimese pildi Emily Bluntist kuulsa lapsehoidjana ning see jätab mulje, nagu poleks aeg talle üldse mõjunud. Kas "Tüdruk rongis", "Sicario" ja "Homse piiril" staar Blunt on Julie Andrewsi poolt surematuks mängitud rollis pea sama hea? See selgub järgmisel aastal.

"Mary Poppins Returns" linastub 2018. aasta talvel ning teeb sellega omamoodi rekordi: mitte ühegi järje vahel pole varem olnud 54 aastat, kuigi kahe loo vahel on kõigest 25 aastat.

Filmi lavastajatoolis istub Rob Marshall ning kui arvestada, et ka "Mary Poppins Returns" on muusikaline fantaasiakomöödia (jah, me kuuleme Emily Blunti laulmas), siis on temasugune režissöör filmi jaoks ideaalne. Marshalli käe all valmisid näiteks muusikalid "Chicago" (13 Oscari nominatsiooni, 6 võitu), "Nine" ja "Sügavasse laande". Lisaks veel draama "Geisha memuaarid" ja ebavajalik piraadifilm "Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel".

"Mary Poppins Returns" teistes osades on Lin-Manuel Miranda, Meryl Streep, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters ja Colin Firth.