FOTOD | Christopher Nolani "Teneti" meeskond jõudis järgmiseks võtteperioodiks Indiasse


CHRISTOPHER NOLAN
Christopher NolanFoto: Mario Anzuoni, Reuters/Scanpix

Christopher Nolani "Teneti" võtted algasid 19. mail ning kokku filmitakse Hollywoodi mõjukama režissööri spioonipõnevikku seitsmes erinevas riigis, mille hulka on kinnitatud Suurbritannia, Itaalia, India, Eesti ja Norra, kus filmiti septembri alguses. Praeguseks ongi jõutud otsaga India suurimasse linna Mumbaisse.

Juuli lõpus Eesti võtteperioodiga lõpparve teinud "Teneti" meeskond on liikunud Bumbaisse, kus filmitakse 10 päeva jooksul suuri märulistseene nii Colabas kui ka Tāj Mahali hotellis.

Instagrami ja Twitteri piltidelt on näha, et näitlejatest saabus reedel Mumbaisse hiljuti uueks Batmaniks valitud Robert Pattinson ja ka John David Washington. Filmis teeb kaasa ka India staar Dimple Kapadia.

View this post on Instagram

Master landed in Mumbai for #Tenet #ChristopherNolan

A post shared by Cinema Fan (@cinemafan8816) on

Filmis teevad kaasa veel Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia ja Kenneth Branagh, kes viibisid võtete ajal ka Eestis. Teistes osades astuvad üles Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine ja Kenneth Branagh.

Seotud lood:

"Teneti" esimene õrritaja lekkis hiljuti ka internetti, aga kuna seda võetakse sealt Warner Brosi poolt kogu aeg maha, siis saab seda hetkel püsivalt vaadata näiteks Forum Cinemas kinodes valitud filmide ees. Üheks neist on ka Quentin Tarantino "Ükskord Hollywoodis".

"Tenet" linastub 2020. aasta 17. juulil.

Vaata lisaks:
Meenuta ka, kuidas Nolan Eestis "Tenetit" filmis.
OMA ALA MEISTER | Need on Christopher Nolani filmide kuus kõige võimsamat märulistseeni
Mida tähendab Tenet ja mida see ütleb Nolani uue filmi kohta?