FOTOD: Esimesed pildid Stephen Kingi "Tumeda torni" filmiadaptsioonist


FOTOD: Esimesed pildid Stephen Kingi "Tumeda torni" filmiadaptsioonist
"Tume torn" (2017)Entertainment Weekly

Idris Elba on Roland Deschain ja Matthew McConaughey on mees mustas ehk Walter suureoonelise raamatuseeria filmiadaptsioonis "Tume Torn" ("The Dark Tower"). Entertainment Weekly kaudu avaldatud ametlikud fotod annavad raamtufännidele esimese korraliku pildi, millised hakkavad välja nägema kangelane Roland ja tema põline vaenlane mees mustas.

Stephen Kingi "Tumeda torni" raamatuseeria koosneb seitsmest põhiosast ja ühest lisaosast. Raamatud segavad kokku fantaasia, ulme ja vesterni nii suurde vormi, et filmi oli aastaid võimatu töösse saada. Esimene film on adaptsioon "Tumeda torni" esimesest raamatust, kuid laenab kokku elemente ka ülejäänud osadest. Tegemist pole otsese adaptsiooniga, sest vähemalt Kingi enda sõnul otsustasid filmitegijad läheneda raamatule teise nurga alt. Režissööri sõnul on filmi puhul tegu isegi järjega kogu raamatuseeriale ja kuigi fännid polnud sellise otsusega rahul, sest soovisid filmiversiooni igast raamatust, on "Tume torn" siiski üks oodatumaid filmiadaptsioone.

"Tume torn" (2017) Entertainment Weekly
"Tume torn" (2017) Entertainment Weekly
Seotud lood:


"Tumeda torni" režissöör on Nikolaj Arcel ("A Royal Affair"). Noore Jake Chamberi saabastese astub veel suhteliselt tundmatu Tom Taylor. Eddie Deani ja Susannah Deani rollidesse asuvaid näitlejad pole veel ametlikult kinnitatud, sest need põhitegelased peaksid ilmuma alles teises osas.

"Tume torn" jõuab kinodesse 11. augustil.