FOTOD ja VIDEO: Isa tegi 3-aastasele tütrele maailma parima halloweeni kostüümi


FOTOD ja VIDEO: Isa tegi 3-aastasele tütrele maailma parima <em>halloween</em>i kostüümi
Ekraanitõmmis

Kahe lapse isa ja fotograaf Josh Rossi muutis oma tütre Nellee "Wonder Womani" koomiksitest, animatsioonidest ja järgmisel aastal linastuvast filmist tuttavaks amatsooniks ja surematuks sõdalaseks. Rossi mitte ainult ei teinud tütrele kostüümi, vaid kõigele lisaks tegi ta ka pika fotoseeria ning töötles valitud pilte nii nagu olekski tütar tõeline Wonder Woman.

Rossi kinnitas The Huffington Postile, et selliste fotoseeriate korraldamine pole nende peres haruldane, sest teevad seda tütre igal sünnipäeval, kuid seekord oli mehel olnud liiga palju tööd ning igaastane sünnipäeva kink jäi ära. Isa otsustas selle asemel muuta hoopis halloweeni väga meeldejäävaks.

Card

Card

Card

Card

Card

Card

Card

Card

Seotud lood:

Vaata ka videot, kuidas toimus pildistamine:

"Wonder Woman" näitab, kuidas amatsoonide printsessist ja pooljumalannast sai tema kodusaare üks suurimaid kangelasi pärast seda, kui Diana sattus inimeste maailma täis sõda ja vägivalda.
Filmi peaosas on "Kiirete ja vihaste" seeriast ja "Batman vs Superman" filmist tuntud modell ja näitleja Gal Gadot. Kõrvalosas on praegu uue "Star Treki" filmiga kinosid vallutav Chris Pine. Teistes osades on veel Lucy Davis, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston ja David Thewlis.

"Wonder Woman" linastub järgmise aasta suvel.

Loe lisaks:
TREILER: DC superkangelane Wonder Woman sai päris oma filmi.
Seriaalist "Kodu keset linna" Hollywoodi suurfilmini "Wonder Woman": Eesti näitleja Marko Leht seab suuri eesmärke.
"Wonder Woman" on üks vähestest 100 miljoni dollari suuruse eelarvega filme, mida lavastab naine.