FOTOD | Öösel toimusid üle Eesti "Tasujad: Lõppmängu" esilinastused


Öösel ehk mõned minutid pärast keskööd toimusid Forum Cinemas kinodes Coca-Cola Plaza, Ekraan ja Centrum oodatud suurfilmi "Tasujad: Lõppmängu" öised erilinastusid. Tallinna Coca-Cola Plaza kinos korraldati filmiteemaline viktoriin ning öösel kohale tulnud fännidele jagati veel igasugust nänni.

Filmikriitikute hinnanguid koondava Rotten Tomatoesi koondhinnang on filmile praegu 97% ning 22 Marveli Kinouniversumi filmi hulgast on ainult "Mustal panteril" sama kõrge tulemus.

USA kinodes alustab film täna, aga kuna nii 24. aprillil kui ka 25. aprillil toimusid esilinastused erinevates riikides üle kogu maailma, siis on film juba praeguseks tagasi teeninud 169 miljonit dollarit.

Sünopsis: Universum on varemeis, sest Thanos (Josh Brolin) tegi täpselt seda, mida lubas, pühkides ühe sõrmenipsuga minema poole kõigist elusolenditest. Kapten Ameerika (Chris Evans), Raudmees (Robert Downey Jr.), Must Lesk (Scarlett Johansson), Thor ja teised allesjäänud Tasujad koondavad oma read, et pöörata tagasi Thanose poolt tehtu ning taastada kord universumis.

Seotud lood:

Eepiline ulmeseiklus "Tasujad: Lõppmäng" on suurejooneliseks finaaliks 2008. aastal "Raudmehega" alanud saagale. Osades Chris Evans ("Kapten Ameerika: Esimene tasuja"), Robert Downey Jr ("Raudmees"), Scarlett Johansson ("Kapten Ameerika: Talvesõdalane"), Chris Hemsworth ("Thor: Ragnarok"), Paul Rudd ("Sipelgamees ja Vapsik"), Mark Ruffalo ("Tasujad: Ultroni ajastu"), Karen Gillan ("Galaktika valvurid"), Jeremy Renner ("Tasujad"), Danai Gurira ("Must Panter"), Brie Larson ("Kapten Marvel"), Don Cheadle ("Raudmees 2"), Josh Brolin ("Deadpool 2") jt. Lavastajateks Joe ja Anthony Russo ("Tasujad: Igaviku sõda"), stsenaristideks Christopher Markus ja Stephen McFeely ("Tasujad: Igaviku sõda", "Kapten Ameerika: Kodusõda").

"Tasuajd: Lõppmäng" on praegu Forum Cinemas kinodes.