FOTOD: Õudusäratavad pildid ulmefilmi "Alien: Covenant" võtteplatsilt


FOTOD: Õudusäratavad pildid ulmefilmi "Alien: Covenant" võtteplatsilt
"Prometheus"Forum Cinemas AS

"Alien Covenant" linastub alles järgmise aasta augustis, kuid juba praegu on oodatud ulmefilmi ümber tekkinud vastupandamatu ootusärevus. Ridley Scotti uusim film on järg 2012. aastal vastakaid arvamusi tekitanud "Prometheusele" ning ühtlasi ka eellugu kogu "Tulnuka" ("Alien") seeriale. Esimesest treilerist oleme ilmselt veel väga kaugel, kuid õnneks on täiesti saadaval Austraalias üles võetud pildid filmi massiivsest ja väga kummalisest võtteplatsist.

Daily Mail jagas pilte filmi SIIN.

Piltide järgi on raske aru saada, mis seal täpselt toimub, aga nii palju saab järeldada, et tegevus ei pruugi toimuda planeet Maal ning omavahel võitlevad inimesed ja mingit sorti tulnukad.

Seni ametlikult avalikustatud piltidel on olnud režissöör Ridley Scott ning näitlejad Michael Fassbender ja Danny McBride.

"Alien: Covenant" viib vaatajad uue kosmoselaeva Covenant meeskonnaga fantastilisele reisile kosmose süngeimatesse paikadesse. Meeskond avastab planeedi, mida nad arvavad olevat tõeline paradiis, kuid avastavad seda lähemalt uurides hoopis sünge ja ohtliku uue maailma, mille ainus elanik on Prometheuse meeskonna ainus ellujääja android David.