FOTOD | "Tasujad: Lõppmängu" staarid kogunesid Londonis toimunud fänniüritusele


Marveli suurim ja ka pikim (üle 3 tunni!) koomiksifilm "Tasujad: Lõppmäng" pole enam kaugel, mistõttu kogunevad ka filmi staarid nii fänni - kui ka pressiüritustele. Londonis toimunud fänniürituse pilte vaadates on aga selge, et "Tasujad: Igaviku sõjas" toimunut võetakse väga tõsiselt, sest mitte ühelgi fotol pole neid näitlejaid, kelle karakterid Thanose sõrmenipsu tagajärjel kadusid.

"Tasujad: Lõppmängu" piletite eelmüük asus kohe igal pool rekordeid purustama ja ka Eestis toimuva öise esilinastuse piletid on juba peaaegu välja müüdud.

Sünopsis: Universum on varameis, sest Thanos (Josh Brolin) tegi täpselt seda, mida lubas, pühkides ühe sõrmenipsuga minema poole kõigist elusolenditest. Kapten Ameerika (Chris Evans), Raudmees (Robert Downey Jr.), Must Lesk (Scarlett Johansson), Thor ja teised allesjäänud Tasujad koondavad oma read, et pöörata tagasi Thanose poolt tehtu ning taastada kord universumis.

Seotud lood:

Eepiline ulmeseiklus "Tasujad: Lõppmäng" on suurejooneliseks finaaliks 2008. aastal "Raudmehega" alanud saagale. Osades Chris Evans ("Kapten Ameerika: Esimene tasuja"), Robert Downey Jr ("Raudmees"), Scarlett Johansson ("Kapten Ameerika: Talvesõdalane"), Chris Hemsworth ("Thor: Ragnarok"), Paul Rudd ("Sipelgamees ja Vapsik"), Mark Ruffalo ("Tasujad: Ultroni ajastu"), Karen Gillan ("Galaktika valvurid"), Jeremy Renner ("Tasujad"), Danai Gurira ("Must Panter"), Brie Larson ("Kapten Marvel"), Don Cheadle ("Raudmees 2"), Josh Brolin ("Deadpool 2") jt. Lavastajateks Joe ja Anthony Russo ("Tasujad: Igaviku sõda"), stsenaristideks Christopher Markus ja Stephen McFeely ("Tasujad: Igaviku sõda", "Kapten Ameerika: Kodusõda").

"Tasujad: Lõppmäng" linastub Eesti kinodes 26. aprillil.