GALERII | Freddie Mercury eluloofilmi "Bohemian Rhapsody" maailma esilinastusel olid kohal nii filmi - kui muusikatähed


23. oktoobril toimus ikoonilise rokkstaari Freddie Mercury eluloofilmi maailma esilinastus Londoni Wembley Arenal. Kohal olid nii Queeni bändiliikmed, neid kehastavad näitlejad ja ka paljud teised staarid.

"Bohemian Rhapsody" näitab, kuidas bänd tänu oma ikooniliste laulude ja revolutsiooniline kõla meteoriidina muusikamaailma tippu tõusis, kuid nende muusikast veelgi erakordsem on Queen’i ja Freddie Mercury erakordne lugu. Kogu saavutatud edu ähvardab hävitada Mercury kontrollimatu elustiil. Pealtnäha ületamatud raskused suudetakse siiski seljatada ning tulemuseks on ansambli triumfaalne taasühinemine maailma kõigi aegade suurimal heategevuskontserdil Live Aid, kus ravimatu haigusega silmitsi seisev Mercury veab bändi rokkmuusika ajaloo ühe legendaarseima etteasteni, tsementeerides selle käigus ansambli pärandi.

Queen ja iseäranis Mercury inspireerivad kuni tänase päevani miljoneid autsaidereid, unistajaid ja muusikasõpru üle kogu maailma ning filmis kõlavad loomulikult kõik bändi parimad ja suurimad palad.

"Bohemian Rhapsody" linastub Forum Cinemas kinodes juba 2. novembril.