George Clooney vahetatakse Sandra Bullocki vastu välja, sest valmimas on "Oceani" filmiseeria uusversioon


George Clooney vahetatakse Sandra Bullocki vastu välja, sest valmimas on "Oceani" filmiseeria uusversioon
"Oceani kolmteist"Forum Cinemas AS

Esimese "Näljamängude" režissöör Gary Ross valmistub ühe väga populaarse seeria tagasi toomiseks. Selleks on värske nägemus "Oceani" filmiseeriast ("Oceani 11 - kõrged panused", "Oceani kaksteist" ja "Oceani kolmteist"). Kui ennist keskendus seeria enamjaolt meeskangelastele, siis nüüd on viimase aja trende arvestades tehtud kannapööre ja mehed vahetati naiste vastu välja. Hüvasti George Clooney, tere tulemast Sandra Bullock!

Film hakkab kandma pealkirja "Ocean's 8", millega muidugi vihjatakse, et senise üheteistkümne asjaosalise asemel võtab seekordsest suurest röövist osa hoopis kaheksa. Näitlejate hulka on seni kinnitatud peategelast kehastama asuv Sandra Bullock. Kõikide teiste võimalike näitlejatega käivad veel läbirääkimised, kuid võimaluse korral teevad filmis kaasa ka Cate Blanchett, Elizabeth Banks, Helena Bonham Carter, Mindy Kaling ja Jennifer Lawrence.

Tegemist pole mitte ainult uusversiooniga, vaid ka värske nägemusega, kuigi Gary Ross on kinnitanud, et tal pole plaanis muuta seeria varasema režissööri Steven Soderberghi senist stiili. Mehed on omavahel arutanud, mis pani algse seeria tiksuma ning mis töötas ja mis mitte. "Ocean's 8" jääb truuks algsele seeriale, aga samas toob piisavalt palju uuendusi, et mõjuda taaskord värskelt.

"Ocean's 8" filmimisega alustatakse veel enne käesoleva aasta lõppu. Võimalik, et film linastub 2017. aasta jooksul.