Hapud viinamarjad? Leslie Jones lajatab uuele "Tondipüüdjate" filmile: see on miski, mida Donald Trump teeks


Hapud viinamarjad? Leslie Jones lajatab uuele "Tondipüüdjate" filmile: see on miski, mida Donald Trump teeks
Foto: scanpix

Näitleja Lesle Jones on pehmelt öeldes pettunud, et Ivan Reitmani poeg Jason Reitman kavatseb uue linateosega jätkata "Tondipüüdjate" originaalfilmide lugu ja ignoreerida filmi, milles tema 2016. aastal mängis.

Nädala alguses teatas Jason Reitman, et avab taas ukse maailma, mille tema isa 1984. aastal lõi. “Olen pidanud end “Tondipüüdjate” kõige esimeseks fänniks alates sellest, kui 6-aastaselt esimest korda võtteplatsi külastasin. Tahaksin teha nüüd teistele minuga sarnastele fännidele nauditava filmi,” paljastas režissöör ja rõhutas, et tegu pole mitte uusversiooni, vaid järjega. Lavastaja kavatseb ignoreerida 2016. aastal ilmunud Paul Feigi "Tondipüüdjate" filmi ja projektis kaasa löönud Leslie Jones avaldas sotsiaalmeedia vahendusel suurt pahameelt.

"Nii solvav. Meie käigu p****. Meie ei lugenud. See on miski, mida Donald Trump teeks," lajatas Jones. "Nii tüütu. Väga m*** tegu. Ja mul ükskõik, mina oma suud selle koha pealt kinni ei hoia!" Jones märkis postituses ära ka Reitmani ja oma kolleegi Melissa McCarthy, kuid seni pole rohkem ükski filmiga seotud isik vastulauseks sõna võtnud.

Reitman kirjutab "Tondipüüdjate" kolmanda osa koos Gil Kenaniga (Loe lähemalt SIIT). Film peaks kinodesse jõudma juba järgmisel aastal, ent selle osatäitjate kohta pole hetkel veel infot avaldatud.