HBO sarjad saavutasid eestlaste seas kiiresti suure populaarsuse


Troonide mäng
"Troonide mäng"Foto: Macall B. Polay, HBO/AP/Scanpix

1. septembril Telia TV-sse jõudnud HBO programmivalik on osutunud vaatajate seas tõeliselt populaarseks ning igal nädalal vaatava kliendid kümnete tuhandete episoodide kaupa erinevaid sarju.

HBO teenuse vahendusel on Telia kliendid tänaseks vaadanud erinevaid filme ja sarjade episoode kokku enam kui 200 000 korral ning see tulemus ületab ka kõige optimistlikumad prognoosid.

„HBO lisandumine Telia TV valikusse on end lühikese ajaga õigustanud ning meil on väga hea meel, et kliendid on uue teenuse sedavõrd positiivselt vastu võtnud,“ märkis Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik.

Tema kinnitusel jagub vaatajaid kõigile sarjadele ja filmidele ning HBO teenuse senise populaarsuse üheks võtmesõnaks on kindlasti see, et kogu sisu jõuab klientideni eestikeelsete subtiitrite või venekeelse pealelugemisega, vastavalt kliendi enda soovile.

Konkurentsitult kõige enam on vaatamisi kogunud "Troonide mängu" esimese hooaja esimene osa. Sellele järgneb minisarja "Vaiksel ookeanil“ ("The Pacific“) esimene osa ning sarja "Pallurid“ ("Ballers“) esimese hooaja esimene osa.

Birjo Kiik märkis, et sarjade arvestuses ongi "Troonide mäng“ vaatamiste arvult kindel liider ning paljud kliendid on asunud hittsarja vaatama algusest peale - kõige enam vaatamisi on kogunud sarja esimene hooaeg. Sarjade arvestuses järgneb "Läänemaailm“ ("Westworld“) ning minisari "Vaiksel ookeanil“.