Heategijad on oodatud komöödia "Ühemeheshow" heategevuslikule oksjonile

 (1)
Heategijad on oodatud komöödia "Ühemeheshow" heategevuslikule oksjonile
"Ühemeheshow" Pressimaterjalid

Homme Coca-Cola Plazas toimuval heategevuslikul oksjonil kauplevad Genka ja Stewart Johnson oma seljast särgid, et toetada vähiravifondi "Kingitud elu".

Homme on kõik huvilised ja heategijad oodatud kell 19.30 Coca-Cola Plazasse, mil enne uue komöödia "Ühemeheshow" linastuse algust peetakse maha suur heategevuslik oksjon, mille tulud lähevad vähiravifondi "Kingitud elu“. Lisaks toetab kino iga piletiostu pealt vähiravifondi ühe euroga ning kinost saab soetada endale heategevusliku eesmärgiga filmi T-särke.

Forum Cinemas OÜ

Heategevuslikul oksjonil müüvad Stewart Johnson ja Genka maha filmis kasutusel olnud rekvisiite ning riideid. Üheks erilisemaks on kindlasti ka filmi plakatil nähtav peategelase punane Hawaii särk, millel on filmis väga oluline tähendus ning mis ka reaalselt on pärit Stewart Johnsoni isiklikust riidekapist. Lisaks veel mõnele riideesemele läheb enampakkumisele veel näiteks maale, disainlampe, kinkekaarte ja ka eksta filmi tarbeks filmikunstniku disainitud „ON AIR“ sildiga valguskast.

Forum Cinemas OÜ
Seotud lood:

Komöödia “Ühemeheshow” tõstatab humoorikas võtmes meeste tervise temaatika ning jutustab munandivähist ning seda kõike tõesti sündinud loo põhjal. 40ndates eluaastates raadio DJ Chuck Bergeri (Stewart Johnson) elu pasitab olevat üsna kiiva kiskunud: ohus on nii tema töö, abielu ning lisaks diagnoositakse tal munandivähk. Mees ei lase siiski pead norgu ning üritab kõikidest raskustest huumori abil võitu saada.

Linateose stsenaarium põhineb suuresti tõsielul: 20ndat aastat Eestis elava Ameerika DJ ja koomiku Stewart Johnsoni läbielamistel. Mehel avastati päriselt siiretega munandivähk. Ravi oli kurnav ja selle kohta pidas Johnson avameelset blogi. Lõpuks sai mees haigusest võitu.

Filmi eesmärk on tõmmata tähelepanu sellele, et soodsam ja kergem on ravida vähki, mis avastatakse varakult. 100 000 mehest haigestub igal aastal munandivähki keskmiselt 6, eesnäärmevähki aga 70-130 meest. Selle ennetamiseks ja varaseks avastamiseks tasub meestel käia oma tervist regulaarselt kontrollimas, liikuda piisavalt ja toituda tervislikult.

Stewart Johnsoni kõrval teevad filmis kaasa veel Henry Kõrvits, Marta Laan, Janek Joost, Ingrid Isotamm, Külliki Saldre jt.

"Ühemeheshow“ linastus ja heategevuslik oksjon toimub reedel, 1. novembril kell 19.30 Coca-Cola Plazas.