Hittseriaal "Elavad surnud" jääb ilma ühest oma suurimast staarist


Hittseriaal "Elavad surnud" jääb ilma ühest oma suurimast staarist
"Elavad surnud"Ekraanitõmmis

AMC hittseriaali "Elavad surnud" ("The Walking Dead") 8. hooaeg sai aprillis läbi, ja kuigi 9. hooaeg algab juba selle aasta lõpus, saime teada, et ühe seriaali peamise staari jaoks jääb see viimaseks hooajaks.

Collider andis teada, et Rick Grimesi kehastava Andrew Lincolni jaoks jääb tulevane 9. hooaeg viimaseks ja mitte ainult! Lincolni saab uues hooajas näha ainult kuues episoodis ning tõenäoliselt leiab Rick Grimes väga jõhkra lõpu mõne zombi hammaste vahel.

Lincoln ei pruugi olla ainuke lahkuja, sest 8. hooajas varasemast olulisemaks tegelaseks kujunenud Lauren Cohani kehastatud Maggie naaseb ka 9. hooaega, kuid ainult kuueks episoodiks. Cohan nõudis endale paremat lepingut, et saada palganumbrit, mis oleks samal tasemel Andrew Lincolni ja väga populaarse Norman Reeduse summadele, aga kuna AMC ja Cohan ei jõudnudki kokkuleppele, siis paistab, et ka tema liigub edasi.

AMC pakkus nüüd hoopis Daryl Dixonit kehastavale Norman Reedusele suuremat summat, sest loodavad temast Lincolni ja Cohani asemel teha "Elavate surnute" uue põhilise staari.