Jaanuari maiuspalad ooperi armastajatele: Bocelli kordusetendus ja Kaufmanni kontsertfilm


Jaanuari maiuspalad ooperi armastajatele: Bocelli kordusetendus ja Kaufmanni kontsertfilm
Forum Cinemas AS

Coca-Cola Plaza toob tänu eelmise linastuse vastu tuntud suurele huvile täna, 11. jaanuaril kordusele “Andrea Bocelli: A Legend of Beauty” ekstravagantse kontsertetenduse, kus on kokku segatud ooper, popmuusika ja tipptasemel iluuisutamine.

Lõppenud aasta viimastel päevadel Coca-Cola Plazas linastunud suuretenduse “Andrea Bocelli: A Legend of Beauty”, vastu tunti nii suurt huvi, et kino otsustas pakkuda ooperi- ja suuretenduste fännidele veel korra võimalust nautida legendaarse itaalia tenori esinemist, kus Arena di Verona laval on elegantselt kokku segatud ooper, popmuusika, iluuisutamine ning mood.

Kontsertfilm taastab moodsas võtmes klassikalist mütoloogiat ning teeb austusavalduse kõikidele naistele läbi kaasaega pandud Veenuse, Trooja Helena ja Medusa müütide. Lisaks Bocellile esineb ka Venemaa lauljanna Zara ning maailma tippu kuuluvad iluuisutajad eesotsas Jevgeni Pljuštšenko ja Shizuka Arakawaga. Suuretenduse lavastanud Damiano Michieletto on tunnustatud oma innovaatilise lähenemise eest ning fantaasiarikkad ja rabavad kostüümid on loonud tuntud kogu Itaalia moe mõjutaja Chiara Ferragni.

Juba järgmisel nädalal, 17. jaanuaril on aga Coca-Cola Plaza kavas maailmakuulsa saksa tenori Jonas Kaufmanni kontsertfilm “Jonas Kaufmann – My Italy”. Filmis tutvustatakse Kaufmanni erilist sidet Itaaliaga, mis algas juba tema noorusajal ja näidatakse kaadreid tenori lapsepõlve koduvideodest. Kaufmann jutustab läbi mälestuste ja laulude oma teekonda ning kogemusi, mis panid teda Itaaliasse armuma. Kõike seda täiendab esitatavate palade laia spektriga valik - kuuleb laulja lemmikuks saanud ning enim emotsioone ja mälestusi pakkuvaid palasid alustades erinevate aariatega, kuni ülimalt positiivse, originaalis Domenico Modugno poolt esitatud, “Volare” ja “Ristiisa” filmi tunnusmeloodiaks saanud “Parla più piano-ni” välja.

Seotud lood:

Lisaks tavapärasele balleti-, ooperi- ja teatriprogrammile on nüüd Forum Cinemas programmi lisandunud ka 8. märtsil linastuv Matthew Bourne’i esmaklassiline tantsulavastus “Tuhkatriinu”, mis on pingeline ja omanäoline nägemus klassikalisest muinasjutu armastusloost, mis leiab aset teise maailmasõja ajal Londonis.

11. jaanuar – “Andrea Bocelli: A Legend of Beauty

17. jaanuar – “Jonas Kaufmann – My Italy

8. märts – “Tuhkatriinu