Järgmine kuulsus - Idris Elba andis positiivse Koroonaviiruse testi tulemuse

 (5)
Järgmine kuulsus - Idris Elba andis positiivse Koroonaviiruse testi tulemuse
Idris ElbaFoto: Scapix / Xavier Collin / Image Press Agency

Esmaspäeva varahommikul andis Idris Elba teada, et on teinud testi ja saanud positiivse vastuse. Mees liitub nüüd teiste kuulsate nimedega nagu Tom Hanks, Rita Wilson ja Olga Kurylenko.

"Täna hommikul andsin positiivse testi" annab Elba teada enda Twitteris. "Tunnen ennast hästi. Mul ei ole mingeid sümptomeid ning olen hetkel isoleeritud, kuna puutusin kokku viiruse kandjaga. Olge kodus ja pragmaatilised.".

Sõnumiga kaasas olevas videos ta täpsustab, et reedel sai teada inimesest, kes andis positiivse tulemuse ning kuna oli temaga olnud kontaktis, isoleeris ennast koheselt ning tegi testi esimesel võimalusel.

Palus enda fännidel olla valvas, sest temal ei ole sümptomeid nagu ka inimene, kes teda nakatas, seega peske käsi ja hoidke eemale.

Idris Elba pole esimene kuulus nimi, kes Koroonaviiruse endale saanud. Varasemalt oleme maininud, et Tom Hanks ja tema abikaasa Rita Wilson on ravil. Lisaks on teada andnud Ukrainas sündinud modell Olga Kurylenko ja Universal Music CEO Lucian Grainge, et ka nemad on saanud COVID-19 diagnoosi.

Artikli kirjutamise hetkel on maailmas 181 874 juhtumit, millest 7113 surma. Eestis on hetkel 205 nakatunud, kellest haiglaravil on 2.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!