Järgmisel aastal linastuv "Rannavalve" film toob Hasselhoffi tagasi


GumBall 3000 Pärnu maanteel
David Hasselhoff Laagri StatoilisFoto: Andres Putting

Järgmise aasta 19. mail jõuab kinodesse 90ndate kultusseriaali "Baywatch" ehk "Rannavalve" põhjal valmiv film. "Rannavalve" on peamiselt tuntud kahe näitleja pärast: David Hasselhoff ja Pamela Anderson. Hasselhoff teeb kaasa ka uues filmis, aga tema roll ja selle ulatus pole veel selge, kuna Mitch Buchannonit mängib seekord hoopis üks "Kiirete ja vihaste" sarja staaridest Dwayne "The Rock" Johnson.

"The Hoff" võib filmis teha ainult väikese rolli, kuid tegijad ei saanud sarja kunagisest staarist mööda vaadata. Tema tegelaskuju oli ainus, kes püsis "Rannavalve" liivarandadel tervelt 11 hooaega. Pamela Anderson aga ei naase. Tema rolli võtab üle modell Kelly Rohrbach. Teiste näitlejate hulka kuuluvad näiteks Zac Efron ("Ropp vanaisa"; "Naabrid") ja Alexandra Daddario ("San Andreas"; telesari "Sünge juhtum").

"Identiteedivarga" ja "Vastikute ülemuste" režissöör Seth Gordon pidi veel hiljuti lavastama järgmisena videomängu "Uncharted" filmiadaptsiooni, kuid loomingulised erimeelsused stuudioga panid mehe lahkuma. Nii sai tema järgmiseks filmiks hoopis "Rannavalve".

Filmi linastumiseni on veel palju aega, mistõttu tasub huvilistel hoida silma peal järjepidevalt uusi pilte avalikustavate The Rocki, Zac Efroni ja Alexandra Daddario Instagrami kontodel.