Järjekordne võrratu eluloofilm tulekul? Billy Zane hakkab kehastama legendaarset Marlon Brandot


Järjekordne võrratu eluloofilm tulekul? Billy Zane hakkab kehastama legendaarset Marlon Brandot
Scanpix

Näitleja Billy Zane on võtnud hammustada väga suure tüki — ta asub kehastama üht kõigi aegade suurimat Hollywoodi filmistaari Marlon Brandot ning on ühtlasi ka filmi produtsendiks, vahendab The Hollywood Reporter.

Filmi pealkirjaks saab esialgsetel andmetel "Waltzing With Brando” (“Brandoga valssi tantsimas” toim.) ning selle režissööriks on Bill Fishman, kes ühtlasi ka stsenaariumi kirjutab.

Filmis lahtirulluv narratiiv baseerub 2011.aastal ilmunud memuaaridel, mille autoriks Brando kunagine sõber, arhitekt Bernard Judge, kellega koos pidas Brando 70ndatel plaani rajada Vaikses ookeanis asuvale Tahiiti saarele kuurorti, mis oleks olnud tolle aja kohta ka haruldaselt keskkonnasäästlik.

Ei ole veel teada, kes hakkab kehastama Bernard Judge'i, kuid Zane'ile on filmimaailmal kõrged ootused. Kuna hetkel teadaolevalt keskendub plaanitav film vaid ühele konkreetsele perioodile Marlon Brando elust, ei saa seda päris eluloofilmiks nimetada. Samas on filmi kohta alles liiga vähe infot, et seda ka välistada.