Jutud "Bohemian Rhapsody" järjest osutusid alusetuks


Bohemian Rhapsody
"Bohemian Rhapsody"Foto: Alex Bailey, Twentieth Century Fox/AP/Scanpix

Queeni tähelendu ja Freddie Mercury elu kujutav biograafiline film "Bohemian Rhapsody" võitis 91. Oscaritel neli Oscarit ning teenis kinodest tagasi üle 875 miljoni dollari. Praegu levib aga kuulujutt, et filmitegijatel on plaanis teha ka "Bohemian Rhapsody 2", mis vaatleb Mercury elu pärast ajaloolist Live Aid kontserti.

Kuulujutt sai alguse hetkel, mil Page Six andis teada, et nende andmetel arutatakse Queeni perekonnas plaane teise osa jaoks. Seda väitis Queeni muusikavideote lavastaja Rudi Dolezal, kelle sõnul peaks järg aset leidma pärast "Bohemian Rhapsody" lõpus toimunud Live Aid kontserti ehk näitama muuhulgas ka Freddie Mercury viimaseid elupäevi.

"Bohemian Rhapsody" produtsent Graham King kinnitas filmiportaalile /Film, et sellist filmi pole praegu kindlasti plaanis. Filmistuudio Fox pole olukorda seni ametlikult kommenteerinud ning tõenäoliselt ei tehta seda ka enne, kui "Bohemian Rhapsody 2" ka päriselt plaanis on. Praegustel andmetel võib öelda, et see oli kõigest kuulujutt.

Vaata lisaks:
FIKTSIOON | 8 asja, mida Freddie Mercury eluloofilm "Bohemian Rhapsody" täiesti valesti kujutas