"Kiired ja vihased 9" filmivõtetel sai kaskadöör raskelt vigastada


THE FAST AND THE FURIOUS
"Kiired ja vihased" ("The Fast and the Furious", 2001)Foto: Ronald Grant Archive , Mary Evans/Scanpix

Hetkel toimuvad järgmise aasta maikuus linastuva "Kiired ja vihased" filmiseeria 9. osa võtted, kuid kuna ühe triki käigus sai kaskadöör tõsise peatrauma, siis jäeti täna filmimine katki, kirjutab Variety.

Õnnetus juhtus Londoni lähedal asuvas Warner Brosi Leavesdeni stuudios. Kaskadöör kukkus ühe triki soorituse käigus nii rängalt, et sai tõsise peatrauma. Kohale kutsuti politsei ja õhukiirabi, mis transportis kaskadööri Londoni haiglasse.

"Kiired ja vihased 9" pidi esialgu linastuma 2019. aastal, aga kuna seeria viiendas osas põhituumikuga liitunud Dwayne Johnson kujunes vahepeal ülemaailmseks ja üheks enimteenivaks megastaariks, siis andis Universal rohelise tule seeria esimese haruloo "Kiired ja vihased: Hobbs ja Shaw" ("Fast & Furious: Hobbs & Shaw") jaoks, mis linastub Eesti kinodes 2. augustil. See tähendas, et Vin Dieseli põhiseeria järgmine peatükk pidi oma aega ootama, milleks ongi 2020. aasta 22. mai.

"Kiired ja vihased 9" peaosades on Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Nathalie Emmanuel, John Cena, Helen Mirren ja Charlize Theron.