KINO EKSKLUSIIV | Naudi linateose "John Wick 3: Parabellum" esilinastust nagu tõeline filmifänn

Ära jää ilma!
KINO EKSKLUSIIV | Naudi linateose "John Wick 3: Parabellum" esilinastust nagu tõeline filmifänn
Foto: Scanpix

Järgmine suurejooneline sündmus toimub 16. mai Coca-Cola Plazas iSense saalis kell 18.20 filmi "John Wick 3: Parabellum" esilinastusega. Külalisi ootab kingitus ja kerge värskendus joogi näol.

"John Wick 3: Parabellum" - Adrenaliinist pulbitseva märulisarja kolmandas filmis pakutakse supermõrtsuka John Wicki (Keanu Reeves) eest 14 miljonit dollarit ning teda asub jahtima terve pearahaküttide armee. John Wick võib ju olla pärast liikme tapmist salajasest salamõrvarite ühingust välja heidetud, kuid maailma armutuimad palgamõrtsukad on tal ikka kannul.

Enne filmi algust toimub suur auhinnaloos. Kohal on ka fotograaf, kes suurepärase õhtu jäädvustab. Auhinnaloos ja film algavad kell 19.00.

Pileteid saad SIIT.

Miks minna KINO EKSKLUSIIVILE?

· Võimalus näha filmi enne esilinastust

· Auhinnaloos

· Kingikotid kõikidele külalistele

Kord kuus toimuv tõeline kinosündmuste lipulaev, mis leiab aset alati Eesti võimsamas ja parimas iSense kinosaalis. Filmivalik on suunatud nii naistele kui ka meestele, aga ka noorematele ja vanematele. Üks, mis kindel – näidatav film kujuneb kindlasti antud kuu suurimaks ja populaarsemaks.

Kinoeksklusiiv on suurepärane võimalus näha oma lemmikfilmi veel enne selle esilinastumist ning veeta koos sõpradega kaunis õhtu. Lisaks mõnusale meeleolule saavad külastajad alati endale kingikotikese täis põnevaid üllatusi.

Omaltpoolt toetab A. Le Coq erinevate maitsvate jookidega. Enne filmi algust toimub ka suur auhinnaloos saalisolijate vahel ning kogu sündmusest tekib meeleolukas fotogalerii. Kuid nii mõnigi kord, üllatused sellega ei piirdu…